Výzkum

Výzkum

Výzkumné skupiny

Analytická chemie a separační vědy
Václav Kašička (Vědecká skupina)

Biochemie a molekulární biologie
Evžen Bouřa (Juniorská vědecká skupina)
Edward Curtis (Juniorská vědecká skupina)
Jiří Jiráček (Vědecká skupina)
Jan Konvalinka (Vědecká skupina)
Josef Lazar (Juniorská vědecká skupina)
Lenka Maletínská (Vědecká skupina)
Michael Mareš (Vědecká skupina)
Iva Pichová (Vědecká skupina)
Pavlína Řezáčová (Vědecká skupina)
Kvido Stříšovský (Juniorská vědecká skupina)
Norbert Weiss (Juniorská vědecká skupina)

Bioorganická a medicinální chemie
Michal Hocek (Vědecká skupina)
Zlatko Janeba (Vědecká skupina)
Radim Nencka (Juniorská vědecká skupina)
Ivan Rosenberg (Vědecká skupina)
Filip Teplý (Juniorská vědecká skupina)
Milan Vrábel (Juniorská vědecká skupina)

Chemická biologie
Hana Macíčková Cahová (Juniorská vědecká skupina)
Dmytro Yushchenko (Juniorská vědecká skupina)

Chemie přírodních látek
Robert Hanus (Juniorská vědecká skupina)
Ullrich Jahn (Vědecká skupina)
Irena Valterová (Vědecká skupina)

Výpočetní chemie
Zdeněk Havlas ("Honorary Chair" ÚOCHB)
Pavel Hobza ("Distinguished Chair" ÚOCHB)
Pavel Jungwirth ("Distinguished Chair" ÚOCHB)
Lubomír Rulíšek (Vědecká skupina)

Organická chemie
Petr Beier (Vědecká skupina)
Michael J. Bojdys (Juniorská vědecká skupina)
Josef Michl (Vědecká skupina)
Ivo Starý (Vědecká skupina)

Spektroskopie a fyzikální organická chemie
Petr Bouř (Vědecká skupina)

Syntetická nanochemie
Petr Cígler (Juniorská vědecká skupina)




Skupiny cíleného výzkumu

Antimikrobiální peptidy (Václav Čeřovský)
HBV Cure (Gabriel Birkuš)
Steroidní inhibitory (Martin Kotora)




Vědecko-servisní skupiny

Biochemická farmakologie antimetabolitů (Helena Mertlíková-Kaiserová)
Bioinformatika (Jiří Vondrášek)
Hmotová spektrometrie (Josef Cvačka)
Medicinální chemie (Pavel Majer)
NMR a molekulová spektroskopie (David Šaman)
Virologie (Jan Weber)




Vybrané servisní skupiny

Analytická laboratoř (Stanislava Matějková)
Informační technologie a služby (Jiří Polách)
Laboratoř radioizotopů (Tomáš Elbert)
Vývojové dílny (Petr Mudra)