Prague.bio Conference 2024

24. září 2024
Empire Hall, Slovanský dům, Praha 1
Prague.bio Conference 2024

2. ročník mezinárodní Prague.bio Conference 2024 je příležitostí pro setkání s inovátory, investory, zástupci průmyslu, právníky a dalšími experty, kteří působí v oblasti biotechnologií.

Hlavním tématem setkání jsou investice do startupů, spin-offů a komercializace technologií. Představitelé vědy a byznysu si osobně vymění své zkušenosti s vývojem a financováním nových léků, diagnostiky, lékařských technologií a dalších oblastí.

Na konferenci vystoupí Christian A. Stein, CEO Ascenion GmbH a spoluzakladatel jednoho z největších techtransferových center v Německu, či Petr Jansa, expert ze Silicon Valley a spoluzakladatel několika startupů, jehož expertíza vychází mimo jiné i ze spolupráce s profesorem Antonínem Holým a vývoje nových léků ve společnosti Gilead Sciences.

Proběhne též panelová diskuze investorů, ve které se představí například Sebastian Kreuz z Boehringer Ingelheim Venture Fund, Agnes Oertli z LSA Ventures, Roman Smola z Tensor Ventures či Nicolas Beuzen z i&i Biotech Fund, a debata zástupců právních kanceláří a expertů na problematiku duševního vlastnictví, která loni patřila k vrcholům celé akce.

Chybět nebude ani tradiční pitch session, které se zúčastní nadějné biotech projekty ze střední Evropy.

Termím

24. září 2024

Místo

Empire Hall, Slovanský dům, Praha 1

Registrace projektů
Vstupné a lístky
Sdílet článek