Váš webový prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte svůj prohlížeč pro větší bezpečnost, rychlost a nejlepší zkušenosti na tomto webu

Den otevřených dveří pro školy (Týden vědy a techniky)

14. listopadu 2019
ÚOCHB
Den otevřených dveří pro školy (Týden vědy a techniky)
I v letošním roce jsme pro listopadový Týden vědy a techniky připravili Dny otevřených dveří a v jejich rámci také speciální program pro školy, který proběhne ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 9 do 16 hodin.

Program

Zde si můžete stáhnout seznam exkurzí, workshopů a prezentací našich skupin a laboratoří, které představují svůj výzkum a témata, jimiž se zabývají.

Jak to bude probíhat

Exkurze a přednášky jsou určeny pro studenty od 13 let (od 8. třídy ZŠ) a trvají cca 30 min.

Z bezpečnostních a praktických důvodů se jednotlivých exkurzí může zúčastnit maximálně 13 osob. Pokud plánujete přivést více studentů, je nutné je předem rozdělit do více skupin a pro každou skupinu zvlášť navrhnout a rezervovat vlastní program (jejich jednotlivé exkurze se například mohou střídat, takže uvidí totéž, pouze v jiném pořadí). 

Také vás prosíme, abyste zvážili počet exkurzí, na které se přihlašujete. Vzhledem k tomu, že mezi jednotlivými prezentacemi není žádná přestávka a ne vždy je možné při nich sedět, nedoporučujeme více než 3 za sebou. Mezi exkurzemi si také můžete naplánovat vlastní 30minutovou přestávku a tuto dobu strávit v naší šatně.

A takhle to u nás vypadalo během Týdne vědy a techniky před rokem

Sdílet článek